Paderlík Arnošt (Nušice 1919 - 1999 Praha)
Meloun, signováno vlevo nahoře A. Paderlík, nečitelně datováno, olej/plátno, 50 x 45 cm, poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 19.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |